Žijeme svůj život na malé vesnici. Bydlíme v domku na jejím konci, v blízkosti potůčku, starého sadu, smíšeného lesa, pole a remízků. Jsme milovníky a nadšenými pozorovateli živé přírody. Jsme také nadšení amatérští fotografové a kameramani. Dali jsme si za cíl zjistit, kdo s námi sdílí náš kousek půdy a vzduchu. Kdo všechno s námi vlastně žije na zahradě a v její těsné blízkosti. (Odtud pochází název našeho webu GARDEN NATURE.) Pozorujeme, zkoumáme a objevujeme kamerou. 95% záběrů natáčí náš syn. Střih a zvuk videí + správu webu a YouTube kanálu děláme společně. Máme rádi dobrodružství i listování v encyklopediích. Snažíme se zdokumentovat jednotlivé živočišné druhy.

A co nás ještě charakterizuje?

Našim společným rozhodnutím je, že jsme domoškoláci. Využíváme tuto možnost, neboť domácí vzdělávání je pro nás nejen tím nejlepším způsobem vzdělávání, ale i způsobem našeho života.

Vzděláváme se společně a navzájem. Jsme velmi tvořiví a líbí se nám vzdělávání hrou. Když máme k nějakému tématu tvůrčí nápad, uchopíme ho výtvarně. Vyrobíme si takovou naši vzdělávací pomůcku. Jindy si vyrobíme preparát pro mikroskop. To vše pak používáme pro natáčení vzdělávacích videí pro děti.

Na to vše se můžete podívat na našem YouTube kanále. Budeme rádi za Váš komentář a odběr: www.youtube.com/c/GARDENNATURE/videos

Pokud se vám naše tvorba líbí, budeme rádi, když nás finančně podpoříte: https://gardennature.cz/podporit/