Žijeme svůj život na malé vesnici. Náš domek stojí na jejím konci, v blízkosti potůčku, starého sadu, smíšeného lesa, pole a remízků. Jsme milovníky a nadšenými pozorovateli živé přírody. Jsme také nadšení amatérští fotografové a kameramani. Dali jsme si za cíl zjistit, kdo s námi sdílí náš kousek půdy a vzduchu. Kdo všechno s námi vlastně žije na zahradě a v její těsné blízkosti. (Odtud pochází název našeho webu GARDEN NATURE.) Pozorujeme, zkoumáme a objevujeme. 95% záběrů natáčí náš syn a my, rodiče, mu pomáháme se střihem a zvukem a se správou webu a kanálu YouTube. Máme rádi dobrodružství i listování v encyklopediích. Do našich videí se snažíme vtisknout příběh nebo zdokumentovat daný živočišný druh.

A co nás ještě charakterizuje?

Našim společným rozhodnutím je, že jsme domoškoláci. Jsme vděčni za tuto možnost, neboť domácí vzdělávání je pro nás nejen tím nejlepším způsobem vzdělávání, ale i způsobem našeho života.

Vzděláváme se společně a navzájem. Jsme velmi tvořiví a vyznáváme myšlenku škola hrou, vzdělávání hrou. Když máme k nějakému tématu tvůrčí nápad, uchopíme ho výtvarně. Vyrobíme si takovou naši vzdělávací pomůcku. S její pomocí pak natočíme tvořivé vzdělávací video pro děti.

Na to vše se můžete podívat na našem YouTube kanále. Budeme rádi za Váš komentář a odběr našeho kanálu: www.youtube.com/c/GARDENNATURE/videos

Pokud se vám naše tvorba líbí a je pro vás přínosná, budeme rádi, když nás finančně podpoříte: https://gardennature.cz/podporte-nas/